Půjčka bez doložení příjmů
Peníze už do 10 minut!

Vyplňte nezávaznou žádost

Jen tři kroky a půjčka je vaše

Tabulka splátek

První půjčka zdarma
Výše půjčky Splatnost Poplatek Celková částka
500 Kč 30 dní 0 Kč 500 Kč Mám zájem
1 500 Kč 30 dní 0 Kč 1 500 Kč Mám zájem
3 000 Kč 30 dní 0 Kč 3 000 Kč Mám zájem
5 000 Kč 30 dní 0 Kč 5 000 Kč Mám zájem
6 000 Kč 30 dní 0 Kč 6 000 Kč Mám zájem
7 000 Kč 30 dní 0 Kč 7 000 Kč Mám zájem
8 000 Kč 30 dní 0 Kč 8 000 Kč Mám zájem

Expres půjčka bez doložení příjmu

PLUS Půjčka je připravená i pro problémové žadatele, kteří nemohou doložit svůj příjem. Ať už máte příjmy nízké či nepravidelné, můžete o ni požádat. Je vhodná též pro podnikatele, kteří optimalizují své výdaje, odvádějí nízké daně a získání standardního bankovního úvěru pro ně může být kvůli podnikání problematické. Velkou výhodou půjčky je, že si ji sjednáte z pohodlí svého domova. Šetříte tak svůj čas i peníze. Půjčka je stoprocentně transparentní. Již při vyřízení žádosti tak vidíte, jaké poplatky musíte uhradit.

Sjednejte si půjčku bez příjmu až do 8 000 Kč ihned

Flexibilní PLUS Půjčka se na míru přizpůsobí vašim přáním a požadavkům. Díky minimálním poplatkům a příznivému úročení je výhodná pro každého žadatele, který se poohlíží po sjednání nebankovního úvěru. Peníze na svůj běžný účet obdržíte bez zbytečného čekání. Půjčku si můžete sjednat v maximální výši až 8 000 Kč.

Při žádosti o půjčku se nenahlíží do registrů dlužníků. Snadno ji vyřídíte.

Máte záznam v registru dlužníků a banka vám nechce poskytnout úvěr? Pak nemáte jinou možnost než požádat o peníze u některé soukromé finanční společnosti. Možná pak ale zjistíte, že nebankovní půjčka pro vás bude i výhodnější. PLUS Půjčka je půjčka bez registru, což znamená, že nikdo nezkoumá vaši úvěrovou historii a půjčku i navzdory případným závazkům ze své minulosti získáte jednoduše. Je určena pro každého, kdo je starší 18 let a má bydliště v Čechách. Nezáleží na tom, zda pracujete, studujete, jste v důchodu nebo třeba na mateřské. Půjčka se maximálně přizpůsobí vašim individuálním potřebám. Proto je mezi klienty tak oblíbená. Navíc se jedná o malou půjčku, kdy potřebné prostředky máte ihned k dispozici.

Jsou k vyřízení půjčky potřeba nějaké doklady? Připravte si pouze svůj občanský průkaz. Tato půjčka na OP je opravdu nenáročná, protože vám k ní stačí jen jeden doklad totožnosti. Na nic dalšího myslet nemusíte. Jelikož vše vyřizujete online, stačí občanský průkaz naskenovat a odeslat mailem. Uniknete tak i zbytečnému papírování.

Reference od spokojených zákazníků

Provozovatel

Web je provozován ve spolupráci se společnosti Leadsor Limited, sídlem v 180 Tottenham Court Road, W1T 7PD, London, UK

IČ: 07357963